Podmínky užívání

srp, 23 2023

Úvodní ustanovení

Vítejte na internetových stránkách Zubní Hygienistka Pardubice. Následující Podmínky užívání (dále jen 'Podmínky') upravují vztahy mezi provozovatelem těchto stránek, panem Jaroslavem Novotným (dále jen 'Provozovatel'), a uživateli těchto internetových stránek (dále jen 'Uživatel'). Tyto Podmínky definují a upřesňují práva a povinnosti Provozovatele a Uživatelů a jsou závazné pro všechny, kdo tyto stránky navštíví a rozšíří. Je nutné, aby si každý Uživatel stránek tyto Podmínky pečlivě přečetl a zajistil jejich dodržování během návštěvy internetových stránek. Používáním webové stránky vyjadřuje Uživatel souhlas s těmito Podmínkami.

Používání obsahu stránek

Obsah stránek hygienistkapardubice.cz je chráněn autorským zákonem a dalšími předpisy České republiky. Uživatelé smějí obsah stránek využívat výhradně pro osobní potřebu a nesmí jej bez předchozího písemného souhlasu Provozovatele kopírovat, měnit, šířit, vysílat, znovu publikovat, ukládat nebo jinak používat pro veřejné nebo komerční účely. Každé takovéto použití musí zachovat všechna autorská práva a další vlastnická práva obsažená v materiálech nacházejících se na těchto stránkách.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel stránek hygienistkapardubice.cz zavazuje k ochraně osobních údajů Uživatelů v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR). Veškeré osobní údaje poskytnuté na stránkách budou Provozovatelem zpracovávány výhradně pro účely, pro které byly poskytnuty, a nebudou bez souhlasu Uživatele poskytovány třetím stranám.

Změny Podmínek

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit nebo aktualizovat tyto Podmínky užívání. Jakákoli změna bude účinná ihned po jejím zveřejnění na internetových stránkách. Provozovatel proto doporučuje Uživatelům, aby pravidelně kontrolovali tyto stránky a informovali se o aktuálním znění Podmínek.

Kontaktní informace

Provozovatelem webové stránky hygienistkapardubice.cz je pan Jaroslav Novotný, se sídlem na adrese Hlinská 22, 370 01 České Budějovice, Česká republika. V případě jakýchkoli otázek nebo nejasností se mohou Uživatelé obrátit na e-mailovou adresu [email protected]. Váš dotaz bude zpracován a zodpovězen v nejkratším možném termínu.